Masa İskele

Tüm projeleriniz için birçok şehirde Güvenlikli Cephe İskelesi kiralama ve İskele Satış Hizmeti sunuyoruz. Bu şehirlerden bazıları İstanbul, Sakarya (Adapazarı), İzmit (Kocaeli), Düzce ve Yalova gibi daha birçok şehirde Güvenlikli Cephe İskelesi kiralama veya satış hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Güvenlikli Cephe İskelesi ürünümüz sertifikalı olup projeleriniz için maksimum güvenlik sunmaktadır.

 

 

Masa İskele döşeme ve kiriş altında taşıyıcı iskele olarak kullanılır. Masa kalıbı, ağır yük iskelesi ve merdiven kulesi gibi 3 farklı şekilde kullanılabilir. Zemini teraziye almak için TS EN 74-3 sertifikalı alt ayar milleri, döşeme ve kiriş altını teraziyi almak için ise 4 yollu veya U başlıklı üst ayar milleri kullanılır. Masa İskele demonte edilmeden taşıma arabaları ve vinç ile deplase edilebildiği için işçilik maliyetlerinden ve zamandan tasarruf sağlar. Çerçeveler standart olarak 150 cm genişliğinde ve 120 – 150 – 180 – 200 cm yüksekliğinde üretilir.

Masa İskele çerçeveler 60*3,0 veya 60*4,0 mm, yatay ve diyagonal bağlantılar ise 34*2,5 mm TSE belgeli mekanik testlere tabi tutulmuş sanayi borularından üretilir. Üretimlerimizde robotik kesme, delme ve kaynak prosesleri uygulanmaktadır. Çerçeveler fırın boya işlemine tabi tutulmadan önce kumlama yapılarak yüzeyindeki kimyasal yağlardan arındırılır. Ayrıca talep halinde ürünlerimiz TS 914 EN ISO 1461 standartlarına göre daldırma galvaniz kaplanabilir.