Güvenlikli Cephe İskelesi – Safetyscaff

Tüm projeleriniz için birçok şehirde Güvenlikli Cephe İskelesi kiralama ve İskele Satış Hizmeti sunuyoruz. Bu şehirlerden bazıları İstanbul, Sakarya (Adapazarı), İzmit (Kocaeli), Düzce ve Yalova gibi daha birçok şehirde Güvenlikli Cephe İskelesi kiralama veya satış hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Güvenlikli Cephe İskelesi ürünümüz sertifikalı olup projeleriniz için maksimum güvenlik sunmaktadır.

Safetyscaff %100 iş güvenliği kurallarını dikkate alarak avrupa standartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Zemini teraziye almak için TS EN 74-3 sertifikalı alt ayar milleri kullanılır. TS EN belgeli ankraj elemanları ile sistem kurulduğu cepheye sabitlenir. RFM İskele tarafından projelerinize uygun olarak montaj-demontaj hizmeti verilmektedir.

TS EN 12810-1, 12810-2, 12811-1 ve 12811-2 sertifikalı Safetyscaff çerçeveleri standart olarak 48*3,0 mm, yatay bağlantılar 34*2,0 mm ve çapraz bağlantılar ise 42*2,5 mm TSE belgeli, mekanik testlere tabi tutulmuş sanayi borularından üretilir. Üretimlerimizde robotik kesme, delme ve kaynak prosesleri uygulanmaktadır. Pano, bağlantı elemanları ve çelik platformlar TS 914 EN ISO 1461 standartlarına göre daldırma galvaniz kaplıdır.