Mobil İskele – Uniscaff

Tüm projeleriniz için birçok şehirde Mobil İskele kiralama ve İskele Satış Hizmeti sunuyoruz. Bu şehirlerden bazıları İstanbul, Sakarya (Adapazarı), İzmit (Kocaeli), Düzce ve Yalova gibi daha birçok şehirde Mobil İskele kiralama veya satış hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mobil İskele ürünümüz sertifikalı olup projeleriniz için maksimum güvenlik sunmaktadır.

 

Uniscaff/Mobil %100 iş güvenliği kurallarını dikkate alarak avrupa standartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Zeminde rahat ve güvenli hareket sağlamak için TS EN 1004 standartlarına göre test yapılmış 600 veya 900 KG taşıma kapasiteli frenli tekerlekler kullanılır. Sistem çalışma yüksekliğinize göre iç mekanlarda maksimum H=12 mt, dış mekanlarda maksimum H=8 mt olacak şekilde RFM İskele tarafından dizayn edilir. TS EN 1004 sertifikalı Uniscaff/Mobil dikmeler standart olarak 48*3,0 mm, yatay bağlantılar 48*2,5 mm ve çapraz bağlantılar ise 48*2,5 mm TSE belgeli, mekanik testlere tabi tutulmuş sanayi borularından üretilir.

Üretimlerimizde robotik kesme, delme ve kaynak prosesleri uygulanmaktadır. Bağlantı elemanları, merdivenler ve çelik platformlar TS 914 EN ISO 1461 standartlarına göre daldırma galvaniz kaplıdır.