Merdiven Kulesi – Stairtower

Tüm projeleriniz için birçok şehirde Merdiven Kulesi kiralama ve İskele Satış Hizmeti sunuyoruz. Bu şehirlerden bazıları İstanbul, Sakarya (Adapazarı), İzmit (Kocaeli), Düzce ve Yalova gibi daha birçok şehirde Merdiven Kulesi kiralama veya satış hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Merdiven Kulesi ürünümüz sertifikalı olup projeleriniz için maksimum güvenlik sunmaktadır.

 

Stairtower %100 iş güvenliği kurallarını dikkate alarak avrupa standartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Zemini teraziye almak için TS EN 74-3 sertifikalı alt ayar milleri kullanılır. TS EN belgeli ankraj elemanları ile sistem kurulduğu cepheye sabitlenir. Kuleler tek iniş-çıkış ya da çift iniş-çıkış çalışma prensibi ve yüksekliklerine göre RFM İskele tarafından projelendirilir ve projelerinize uygun olarak montaj-demontaj hizmeti verilmektedir.

TS EN 12810-1, 12810-2, 12811-1 ve 12811-2 sertifikalı Uniscaff/Stairtower dikmeler standart olarak 48*3,0 mm, yatay bağlantılar 48*2,5 mm ve çapraz bağlantılar ise 48*2,5 mm TSE belgeli, mekanik testlere tabi tutulmuş sanayi borularından üretilir. Üretimlerimizde robotik kesme, delme ve kaynak prosesleri uygulanmaktadır. Bağlantı elemanları, merdivenler ve çelik platformlar TS 914 EN ISO 1461 standartlarına göre daldırma galvaniz kaplıdır.